Новини

Зустріч зі стейкхолдерами з обговорення освітніх програм кафедри економіки та менеджменту

21 березня 2024 року відбулася зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення освітньо-професійних програм бакалаврського рівня: «Менеджмент організацій», «Менеджмент та лідерство» та освітньо-професійних програмам магістерського рівня: «Менеджмент організацій», «Бізнес-менеджмент», «Адміністративний менеджмент» та «Інноваційне підприємництво та лідерство». Гаранти освітньо-професійних програм кафедри запрошують стейкхолдерів до активної участі на всіх етапах реалізації освітнього процесу: ознайомлення, обговорення, внесення пропозицій при розробці освітніх програм та навчальних планів; залучення стейкхолдерів до проведення публічних лекцій та практичних занять; проведення практик на підприємствах, що є потенційними роботодавцями для здобувачів вищої освіти; укладення договорів на проведення стажування викладачів з метою підвищення кваліфікації; реалізація дуальної форми навчання з подальшим працевлаштуванням здобувачів вищої освіти. На зустрічі обговорили головні тенденції, зміни та вимоги до випускників на ринку праці. Розглянули зміну компонентних складових освітніх програм та нові вимоги до формування компетенцій здобувачів вищої освіти з урахуванням потреб работодавців та змін на ринку праці, що спричинені збройною агресією російської федерації проти України.

21.03.2024

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ З КАР'ЄРНИМ КОНСУЛЬТАНТОМ НАТАЛІЄЮ ПОСТАВНОЮ

20 березня 2024 року кафедра економіки і менеджменту провела плідну зустріч студентів та викладачів з кар'єрним консультантом, коучем Наталією Поставною. Зустріч була спрямована на надання студентам необхідної підтримки та важливих знань для успішного планування своєї кар'єри. Пані Поставна висвітлила такі аспекти, як визначення особистих цілей, виявлення сильних сторін та інтересів, а також важливість розробки ефективного резюме та листа-мотивації. Завдяки своєму професійному досвіду, Наталія Поставна зуміла зацікавити аудиторію та передати цінні практичні рекомендації, які допоможуть студентам вибрати власний кар'єрний шлях та досягти успіху у майбутньому. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до майбутніх подій та зустрічей на кафедрі економіки та менеджменту, де ми продовжуватимемо надавати підтримку та корисні ресурси для студентів у досягненні їхніх кар'єрних та особистих цілей.

20.03.2024

Лідерство у бренд-менеджменті: відкрита зустріч з CEO компаній "krasivo.project" та "beauty.kuhnya" Валерією Співак

6 березня 2024 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» з CEO компанії “krasivo.project” та “beauty.kuhnya” Валерією Співак. На зустрічі обговорювалися перспективні напрямки у бренд-менеджменті, включаючи нові стратегії та інновації, які визначатимуть майбутнє брендів. Валерія ділилася своїм досвідом використання платформ соціальних мереж для створення успішного бренду. Також обговорювалися питання створення особистого бренду та його впливу на кар'єрний розвиток. Учасники отримали цікаву інформацію, розглянули реальні приклади успішних брендів та отримали відповіді на свої запитання.

06.03.2024

Обговорення Освітніх програм

СТУДЕНТИ
ВИПУСКНИКИ
ВИКЛАДАЧІ

20.02.2024

МЕНЕДЖМЕНТ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Завантажити файл

20.02.2024

Подяка Міністерства освіти і науки України

28 листопада 2023 року була вручена Подяка Міністерства освіти і науки України професору Вікторії Вікторівні Сичовій за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. Вітаємо Вас Вікторія Вікторівна з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням Ваших високих особистісних якостей. Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей.

29.11.2023

Грамота за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки України.

20 листопада 2023 року в межах засідання ректорату Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулося нагородження працівників університету. Грамотою Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди 219-ї річниці заснування Каразінського університету нагороджено доцента, професора закладу вищої освіти кафедри економіки та менеджменту економічного факультету Ларису Тєшеву. Вітаємо Ларису Василівну! Дякуємо за сумлінну роботу, зичимо сил, натхнення та наснаги для подальшої плідної діяльності на науковій, освітній та культурній нивах!

21.11.2023

Х Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції України»

Кафедра економіки та менеджменту виступила співорганізатором Х Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції України», яка була проведена 9 листопада 2023 року у змішаному форматі на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Кафедру економіки та менеджменту, у складі програмного комітету представляла Тєшева Лариса Василівна, яка виступила з вітальним словом та окреслила перспективи взаємодії кафедри економіки та менеджменту Харківського національного університету імені В.Н. Каразін та кафедри менеджменту та логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Учасники обговорили багато нагальних тем. Зокрема, інновації в умовах екстремальних екзогенних викликів та завдання сталого розвитку Украйни в системі європейських координат; концептуальні засади інноваційно-інвестиційного розвитку бізнесу в умовах глобальних викликів; проблеми та перспективи цифрової трансформації логістичних бізнес-процесів в умовах реалізації стратегії сталого розвитку 2030.

9 листопада 2023

17жовтня 2023 року кафедрою економіки та менеджменту організована та проведена важлива подія для розширення розуміння і перспектив, пов'язаних з євроінтеграцією та освітніми можливостями, що надає Європейський Союз Україні. Запрошеним лектором був керівник кафедри Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільству д.е.н., професор Сумського національного університету Кубатко Олександр Васильович. Під час зустрічі розглянуті різні аспекти євроінтеграційних процесів та освітніх можливостей для України. Учасники зустрічі дізнались про основні напрямки і завдання, пов'язані з інтеграцією України в ЄС, а також про актуальні питання і виклики на цьому шляху. Присутні на зустрічі, отримали інформацію про різноманітні освітні програми, стипендії та можливості для українських студентів та вчених, що надаються ЄС, включаючи академічні обміни, магістерські програми, наукові дослідження та інші ініціативи. Учасники зустрічі ставили цікаві запитання і отримувати вичерпні відповіді на всі їхні питання. Проведена зустріч корисна як для студентів, які розглядають можливості навчання в ЄС, так і для викладачів, які бажають ознайомитися з останніми трендами в галузі євроінтеграції та освіти. Зустріч сприятиме збільшенню інформованості та розумінню перспектив, які створюються завдяки співпраці України з Європейським Союзом.

17.10.2023

Вітаємо з перемогою!

На базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв`язку було проведено Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних  робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Нашу кафедру на цьому конкурсі гідно представила та посіла 2 місце - випускниця минулого навчального року Таран Дарина з магістерською роботою на тему «Удосконалення системи рекрутингу та HR-процесів IT-компанії (на прикладі ТОВ «ІНСОФТ Україна»)» , науковий керівник к.е.н.,  доцент кафедри Тернова  Ірина Анатоліївна. Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

03.10.2023

Відкрита лекція Тєшевої Лариси Василівни

13.09 2023 року о 8-30  відбудеться відкрита лекція д.е.н., доцента, професора закладу вищої освіти кафедри економіки та менеджменту Тєшевої Л.В. з дисципліни «Виробничий менеджмент» ( гр. ЕХ-21) на тему «Підприємство та його виробнича функція».   Лекція відбудеться у дистанційному форматі за посиланням Zoom   Ідентифікатор конференції: 869 3271 5106 Код доступу: 4gbFVN

11.09.2023

Часи небайдужості

Цвинда Олексій, студент 4 курсу і координатор громадської організації «СД Платформа» у Кривому Розі зі своєю командою отримали подяку від Криворізької міської ради за високий професіоналізм, оперативність, самовідданість та значну допомогу у проведенні невідкладних робіт з ліквідації наслідків ракетних ударів, завданих країною-агресором по житлових кварталах, цивільних об‘єктах, підприємствах та інфраструктурі міста Кривого Рогу. 13 червня 2023 року була чергова атака по житлових будинках, після якої Олексій зі своєю командою одразу почали допомагати мешканцям, запустивши збір коштів з подальшою закупівлею всього необхідного для життєдіяльності постраждалих. Кожна така дія небайдужих студентів наближає до нашої Перемоги!

21.08.2023

День пам'яті Чорнобильської трагедії

20.04.2023

ПРАГНЕННЯ МЕТИ

За рекомендацією куратора гр. ЕЛ-31 доц. Крикун Ольги Олександрівни здобувачі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Балабай Дарія Русланівна і Коваленко Анастасія Олександрівна з 27.03.2023 р. по 04.04.2023 р. проходили онлайн-тренінги, що складалися з 15 zoom- конференцій на різні економічні теми. Організатором даного заходу UGEN — це HR-бренд агенція, яка допомагає молоді у працевлаштуванні, а компаніям — у пошуках нових спеціалізованих кадрів. Агенцією були залучені компанії-роботодавці (партнери заходу): PwC, ПриватБанк, Deloitte, EY, ProСredit Bank, Національний Банк України, KPMG. В рамках програми були проведені вебінари за темами: ПриватБанк з темою: “Психологічна підготовка до співбесіди”; Baker Tilly з темою: “Випробувальний термін або час для того, щоб стати єдиним цілим зі своєю командою. Як мінімізувати стрес під час onboarding?”; ProCredit Bank з темою: “Розвиток в компанії”; PwC з темою: “TOP-3 Red Flags for employers and candidates”; EY Ukraine з темою: “Кар’єра у EY Ukraine: як отримати від роботи максимум?”; KPMG з темою: «Можливості працевлаштування в компанії KPMG в Україні”; Deloitte з темою: “Приймати офер чи не приймати – ось у чому питання?”; Національний банк України з темою: “Роль наставництва в побудові кар’єри”. Проведені вебінари супроводжувалися практичною складовою різних компаній у формі тренінгів: PwC “Accounting for startup”; Делойт з темою: “Фінансова звітність: як її читати та бачити ризики?”; EY: “Обробка даних за допомогою Power BI”; Національного Банку України з темою: “Стратегічний та проектний менеджмент”; ProCredit Bank з темою: “Оцінка кредитоспроможності підприємства”; Baker Tilly з темою: “Фінансова звітність: як підготувати та проаналізувати?”; KPMG з темою: “Excel: tips&Tricks”. Набутий багаж пройденої практики дозволив дівчатам отримати багато нових та цікавих знань, що допоможуть з вибором і отримання успіху в співбесідах та майбутній кар’єрі. За результатами Балабай Д. Р. і Коваленко А.О. отримали сертифікати за участь в онлайн-тренінгу на кар’єрному шляху економіста.

20.04.2023

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

08.04.2023 року у рамках проєкту Karazin weekends for schoolstudents відбулася зустріч викладачів кафедри економіки та менеджменту зі школярами. Захід відбувся під назвою "Про менеджмент з гумором", що повністю відображає творчій підхід кафедри до організації цієї зустрічі. В ході якої було обговорено: - переваги навчання у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна у відео - питання - Що таке менеджмент? Як він реалізується? - різницю між програмами «Менеджмент організацій» та «Менеджмент бізнес-процесів» у відео

11.04.2023

Обговорення ОПП Менеджмент бізнес-процесів, Менеджмент організації, Адміністративний менеджмент, Бізнес менеджмент

Кафедра економіки та менеджменту пропойную стейкхолдерам долучитися до обговорення ОПП Менеджмент бізнес-процесів, Менеджмент організації, Адміністративний менеджмент, Бізнес менеджмент. Пропозиції чекаємо за адресою кафедри: ekomanagement@karazin.ua ПОСИЛАННЯ НА ОПП Завжди відкриті до співпраці Кафедра економіки та менеджменту

23.03.2023

Забезпечуючи стійкість в економіці в умовах війни: Експертна участь Кафедри економіки та менеджменту в проєкті “WorkingtowardsresilientsocietiesintheEaP: challengesandopportunitiesforthepolicybeyond 2020”

18 березня у межах проєкту“WorkingtowardsresilientsocietiesintheEaP: challengesandopportunitiesforthepolicybeyond 2020” відбулася міждисциплінарна експертна зустріч CitizenJury, присвячена викликам, які постали перед різними секторами України в контексті війни і тому, як українське суспільство проходить через цю шокову подію. Проблеми, які постали перед економікою України внаслідок воєнних дій та інструменти їх вирішення окреслила під час свого виступу Дорошенко Ганна Олександрівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та менеджменту Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Проєкт “WorkingtowardsresilientsocietiesintheEaP: challengesandopportunitiesforthepolicybeyond 2020” реалізується за сприяння ЄС та участі таких закладів вищої освіти як ADA University (Азербайджан), IvaneJavakhishviliTbilisiStateUniversity (Грузія), UniversityofWarwick (Велика Британія). Цей проєкт спрямований на напрацювання рекомендацій Європейській Комісії для реалізації концепції стійкості в країнах Східного Партнерства. В експертній зустрічі також взяли участь зі сторони Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна: Бакіров В.С. – доктор соціологічних наук, професор, академік НАН України, Бабічев А.В. – кандидат наук з державного управління, доцент, проректор, Лядова Т. І. – доктор медичних наук, професор, декан медичного факультету, Тiтенко Г.В –директор ННІ екології, Кузіна І.І. – кандидат соціологічних наук, в.о. завідувача кафедри методів соціологічних досліджень, а також Забузова О.В. – виконавчий директор Київської школи дипломатичних мистецтв і Назаров М.С – кандидат політичних наук, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету. Модераторами зустрічі виступили доктор політичних наук, професор кафедри політології Вінникова Н.А. і доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології Фісун О.А.

18.03.2023

Розвиток міжнародної співпраці

27 лютого 2023 року Відбулася онлайн зустріч між представниками кафедри економіки та менеджменту Харківського національного університеті імені В.Н. Каразіна (професором, завідувачем кафедри Дорошенко Г.О., доцентом Кононенко Я.В.) та факультету міжнародних відносин Гаврского университету, Нормандія (Франція) (професором економіки, деканом факультету Мадам Морган Шеве та завідуючою лабораторії управління Мадам Елен Мезонав стосовно проекту міжнародного співробітництва. У ході зустрічі сторони знайшли теми та напрями майбутньої співпраці, що відповідають поточним та стратегічним інтересам двох сторін. Особлива увага була приділена тіснішому включенню студентства до наукової роботи в рамках міжнародного співробітництва.

27.02.2023

Зустріч зі стейкхолдерами з обговорення освітніх програм кафедри економіки та менеджменту

06.12.2022р. відбулася зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення освітньо-професійних програм бакалаврського рівня: «Менеджмент організацій», «Менеджмент бізнес-процесів», «Публічне управління та адміністрування» та освітньо-професійних програмам магістерського рівня: «Менеджмент організацій», «Бізнес-менеджмент», «Адміністративний менеджмент». Гаранти освітньо-професійних програм кафедри запрошують стейкхолдерів до активної участі на всіх етапах реалізації освітнього процесу: ознайомлення, обговорення, внесення пропозицій при розробці освітніх програм та навчальних планів; залучення стейкхолдерів до проведення публічних лекцій та практичних занять; проведення практик на підприємствах, що є потенційними для працевлаштування здобувачів вищої освіти; укладення договорів на проведення стажування викладачів з метою підвищення кваліфікації; реалізація дуальної форми навчання з подальшим працевлаштуванням здобувачів вищої освіти. На зустрічі обговорили головні тенденції, зміни та вимоги до випускників на ринку праці. Розглянули зміну компонентних складових освітніх програм та нові вимоги до формування компетенцій здобувачів вищої освіти з урахуванням потреб работодавців та змін на ринку праці, що спричинені збройною агресією російської федерації проти України. Стейкхолдери, які долучилися до обговорення освітньо-професійних програм кафедри економіки та менеджменту: ШИНОВНИКОВА Алла Сергіївна – начальник відділу супроводу ЗПК УОПК АТ «УкрСиббанк»; ОПАРІЙ Олена Олександрівна – HR- менеджер ТОВ «ТАКІР», БЕСЕДОВСЬКА Тетяна Борисівна – директор з маркетингу «OHANA agency»; ІЩЕНКО Марія - People Advisory Specialist компанії EPAM UKRAINE; ВОЛКОВ Владислав – начальник управління казначейства «АСВІО Банк»; КАЛАМАЙКО Олександр Сергійович - комерційний директор ТОВ «Асоціація регіональних мереж»; СПІВАК Валерія – бренд-менеджер компанії «krasivo.project»: ЧИРКОВА Оксана Олегівна – директор ТОВ «Лінгмакс», ВІТРУК Олександр Васильович – фінансовий директор ТОВ «СХІДСІТІ»; КУЧЕР Юлія - Associate People Advisory Specialist компанії «ITOMYCH STUDIO»; МАСЛОВ Андрій Вікторович – директор ТОВ «ТАВИНА-1»; ТЄШЕВ Руслан Ігорович − директор ТОВ Видавництво «ІРИС»; ДЕРЕКА Юлія Юріївна − директор ТОВ "А-7 Креатив"; ПОЛІЩУК Тетяна Олександрівна − регіональний менеджер по роботі з корпоративними клієнтами Піреус Банк; ТАМАРЯН Куріназ Мікаелівна – головний економіст ТОВ «Конструкції та будівництво»; ПУСТОВАЛОВ Микола Володимирович - директор ТОВ «Лайт Солюшн»; ТАРАН Дарина – рекрутер компанії «Insoft Global»; КРИКУНОВА Тетяна – менеджер з продажу ТОВ «ПОЛІЕКСПРЕС»; ЛОПАТИН Данило - голова студентської ради економічного факультету. Кафедра економіки та менеджменту щиро вдячна стейкхолдерам, які у надзвичайно важкі часи долучаються до розбудови освітнього процесу, прагнуть впроваджувати зміни та сприяють формуванню професійної особистості здобувачів вищої освіти.

06.12.2022

Результати опитування здобувачів вищої освіти щодо їх намірів продовжити навчання за магістерськими програмами кафедри економіки та менеджменту

06.12.2022

Міжнародна діяльність

23 листопада 2022 року реалізовано ініціативу, присвячену питанням міжнародної академічної мобільності здобувачів вищої освіти кафедри економіки та менеджменту Одним із ключових напрямків діяльності Університету – є поглиблення співпраці у міжнародній сфері. Кафедра економіки та менеджменту підтримує та всіляко сприяє реалізації права здобувачів вищої освіти на міжнародну академічну мобільність. Головною метою зустрічі було надання інформації про те, де можна відслідковувати пропозиції щодо участі у програмах академічної мобільності та моніторити умови участі у таких програмах. А, найціннішим було те, що на зустріч завітали здобувачі вищої освіти, які мають досвід участі у програмах академічної мобільності та радо поділилися ним. Спікерами виступили: Віталіна Шевченко - голова Студентської ради університету 2021-2022 років, Посолка Європейської молоді в Україні, яка поділилася своїми враженнями щодо участі у програмах мобільності та надала рекомендації, щодо особливостей підготовки документів для участі у програмах мобільності. Вікторія Білоус здобувач вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміістрування», групи ЕЛ-41, яка будучи студенткою 3-го курсу приймала участь у програмі і навчалась у Лодзинському університеті, Польща. Дарья Погасій здобувач вищої освіти освітньої програми «Менеджмент бізнес-процесів», групи ЕХ-31, яка саме цього семестру навчається в університеті Боконні. Мілан, Італія. Єлізавета Юрченко здобувач вищої освіти освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» групи ЕЛ-31, яка поділилася досвідом участі у таких напрямках міжнародної співпраці як Літні та Зимові міжнародні школи. Це онлайн проєкти, які надають цікавий та корисний досвід участі у короткострокових міжнародних проєктах. Корисні посилання: Відділ міжнародних програм та академічної мобільності: karazin.ua Telegram karazin_international facebook< karazin

23.11.2022

Meet-up з Тетяною Беседовською!

Засновниця маркетингового агентства OHANA SMM стратег, маркетолог. Спікер проєктів з інтернет-маркетингу Розробниця авторського продукту « SMM наставництво» 18 листопада 2022 року відбулася зустріч засновниці маркетингового агентства OHANA, маркетолога Тетяни Беседовської зі здобувачами вищої освіти кафедри економіки та менеджменту. Тетяна Беседовська провела лекцію на тему: «Досвід створення власної маркетингової компанії OHANA: від ідеї до успішної агенції. Один день із життя маркетолога та smm-спеціаліста». У ході обговорення , спікер поділилася досвідом створення та управління маркетинговим агенством OHANA, яке співпрацює з такими відомими компаніями, як Кулиничі, Мамин дом, Master Zoo, Anita та інші. Розповіла про важливі soft та hard skills для маркетолога, а також надала інформацію, щодо головних вимог роботодавців до здобувачів у сфері маркетингу. Здобувачі отримали надзвичайно цікаву інформацію, а спікер - велику кількість вдячних відгуків!

18.11.2022

Зустріч з засновником krasivo.project

10 листопада 2022 року відбулася зустріч Валерії Співак - засновниці та бренд-менеджера міжнародного бренду krasivo.project зі здобувачами вищої освіти кафедри економіки та менеджменту. В рамках лекції обговорювалися такі питання: 1) Основні тренди 2022 у бізнесі; 2) Як і навіщо формувати особистий та корпоративний бренд; 3) krasivo.project: від локального до міжнародного бренду; 4) Роль командної роботи у формуванні бренду. Здобувачі отримали цікаву інформацію, розібрали практичний кейс успішного бренду та отримали відповіді на питання.

22.11.2022

Майстер класс від Юрія Борисова

3 листопада 2022 року у режимі Zoom-конференції відбулася зустріч здобувачів вищої освіти освітньо-прфесійних програм « Менеджмент організацій», «Менеджмент бізнес-процесів», «Публічне управління та адміністрування»1 року навчання зі спікером «Академії комунікацій» Юрієм Борисовим! Тренер з бізнес-комунікацій, ораторської майстерності та ведення переговорів провів майстер-клас для студентів. Під час зустрічі, студенти отримали цікаві та корисні поради, відповіді на запитання та фідбек по домашнім завданням, які вони отримували протягом тижня співпраці зі спікером у закритій групі Telegram.

03.11.2022

Участь у міжнародній програмі в Варшаві

Здобувач вищої освіти групи НЛ-41 Холоша Руслана навчається у Варшавському університеті (The University of Warsaw) у Варшаві (Польща). Вивчає такі дисципліни, як “Corporate finances”, «Global economic environment and perspectives: the economics of money and banking”, “International business environment in EU“, “Methodology of economics and other human sciences » та “Intercultural communication”. Руслана зазначає, що навчання дуже інтенсивне, багато практичних занять, усі вони проходять у стінах університету, “face to face”. Я навчаєтьсь зі студентами з різних країн, різних спеціальностей, програм, та віку. Це дуже цінний досвід, адже я не тільки набуваю нових знань, але й перебуваю у інтернаціональному середовищі, де мені значно легше практикувати англійську мову. В університеті викладають як польські викладачі, так і професори з інших країн, які приїжджаю для того, щоб поділитися з нами своїм досвідом. Так останній курс нам читала працівниця “Central Bank” зі Сполучених штатів Америки. Загалом я дуже рада, що маю змогу взяти участь у цьому обміні, це незабутній досвід для мене.

03.10.2022

Участь у міжнародній програмі в Італії

Здобувач вищої освіти групи ЕХ-31 Погасій Дар’я Андріївна з вересня 2022 року навчається за програмою міжнародної академічної мобільності в університет Бокконі, Мілан, Італія. Дар‘я наголошує на важливості участі у програмах міжнародної мобільності, які дозволяють отримати новий, цікавий досвід, знання та познайомитися зі студентами із різних країн.

10.09.2022

Участь у чемпіонаті Європи

27 червня – 03 липня 2022 року в Італії (Рим) відбувся Чемпіонат Європи U 20 з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років United World Wrestling (UWW). Команда України посіла III місце. Студент гр. ЕХ-11 Гасумов Тунар – учасник Чемпіонату з греко-римської боротьби посів III місце у рейтинговому турнирі Mateo Pellicone в Римі і отримав Диплом.

08.07.2022

Участь у чемпіонаті Баварії

25.06.2022 року здобувач вищої освіти групи ЕХ-21 Рослякова Владислава здобула перемогу та стала чемпіонкою Верхньої Баварії у змаганнях з бігу з бар‘єрами у всіх вікових категоріях

26.06.2022

Випускникам

Любі наші випускники! Науково-педагогічний колектив кафедри економіки та менеджменту щиро вітає вас зі здобуттям диплома бакалавра ‒ це перший крок до вищої освіти, перша спроба своїх сил! Це одна із найважливіших подій в житті і вирішальний момент у долі кожного з вас. Швидко промайнули роки студентського життя, наповненого радістю відкриттів і незабутніх зустрічей, а надалі вас чекає пора звершень, пора самостійності та відповідальності при прийнятті важливих рішень. Для вас починається час нових звершень. Кожен з вас отримав новий статус ‒ статус дипломованого фахівця. Старе, як світ, прислів'я, що сягає своїми витоками вислову видатного давньоримського філософа Луція Аннея Сенеки, мовить: «Вік живи, вік учись». Бажаємо вам завжди слідувати цьому меседжу ‒ продовжуйте навчання упродовж всього життя і не зупиняйтеся. Тому, для початку, запрошуємо вас вступити до магістратури нашого університету на наші спеціальності «Адміністративний менеджмент», «Бізнес-менеджмент», «Менеджмент організацій» й стати більш кваліфікованими у своїй галузі. Навчайтеся! Тільки тоді ви будете завжди успішними і затребуваними. Особливо пишаємося нашим золотим фондом - нашими відмінниками. Диплом з відзнакою отримують Гупалова Альона Сергіївна, Литвин Анна Андріївна, Маліновська Аліна Леонідівна, Алексєєва Валерія Олегівна. Нехай ваш диплом стане однією зі сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху, благополуччя, фінансової незалежності й самодостатності. Хочеться побажати вам мирного життя на рідній землі, ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, щоб все, що було задумано, стало дійсністю. Вперед до перемог, нових горизонтів, світлого майбутнього! Нехай вас супроводжують любов, удача, віра в свої сили! ДО СКОРОЇ ЗУСТРІЧІ!

19.06.2022


Вебінар

27 травня 2022 Професор нашої кафедри доктор економічних наук, професор Прокопенко Валерія Юріївна організувала та провела он лайн вебінар «Криптовалюта: сучасні тренди та виклики» за участю вітчизняної наукової спільноти, практиків та студентства. В заході взяли учать науковці львівських (д..е.н, професор Підхомний О. М, д.е.н., професор Ревак І.О, к.ен, доцент Грень Р.О), київських (д.е.н., професор Онишко С.В., д.е.н., професор Швабій К.І.) та харківських (д д.е.н., професор Прокопенко В.Ю., д.е.н., професор Дорошенко Г.О, к.ен, доцент Крикун О.О, к.ен, доцент Кононенко Я. В.) університетів та студенти різних курсів Харківського національного університету імені В.Н. Тема вебінара викликала велику зацікавленість та жваву дискусію. Учасники домовилися продовжувати науково-практичні дискусії з цієї теми в такому форматі.

27.05.2022

Участь у волонтерському русі

Company beer (дистрибуція у Харкові та Харківській області, а також Дніпропетровської області), з перших днів війни займається забезпеченням продуктами харчування військових частин, волонтерських організацій та торгових мереж міста. Активним учасником волонтерського руху став студент групи ЕН-11 Мартинов Сергій.

18.05.2022

Зустріч зі стейкхолдерами з обговорення освітніх програм кафедри

18.02.2022р. відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення освітньо-професійних програм (ОПП) бакалаврського рівня: «Менеджмент організацій», «Менеджмент бізнес-процесів», «Публічне управління та адміністрування» та освітньо-професійних програмам магістерського рівня: «Менеджмент організацій», «Бізнес-менеджмент», «Адміністративний менеджмент». На зустрічі було обговорено сучасні тенденції на ринку праці та вимоги до компетентностей випускників зі спеціальностей 073 Менеджмент і 281 Публічне управління та адміністрування, а також внесені зміни до ОПП відповідно до наданих раніше пропозицій. Гаранти подякували стейкхолдерам за надані рекомендації, активну участь у житті кафедри економіки та менеджменту та розбудові навчального процесу. У обговоренні ОПП приймали участь : ЛИТВИНЕЦЬ Сергій Валерійович − перший заступник директора ДП «Дороги Харківщини»; ЗАГРЕВСЬКА Олена Леонідівна − директор відділення "Харківське № 29" АТ "Альфа-Банк"; КАЛАМАЙКО Олександр Сергійович Комерційний − директор ТОВ «Асоціація регіональних мереж»; ДЕРЕКА Юлія Юріївна − директор ТОВ "А-7 Креатив"; ТУЛІО Катерина − керівник операційного відділу (планування, закупівля, виробництво, логістика) Unilever “The Laundress”; ПОЛІЩУК Тетяна Олександрівна − регіональний менеджер по роботі з корпоративними клієнтами Піреус Банк; ТЄШЕВ Руслан Ігорович − директор ТОВ Видавництво «ІРИС»; ЧУПРІНА Валерія Олегівна – головний економіст по роботі з ключовими клієнтами Альфа-Банку; ДАУДОВА Галина Володимирівна − заступник директора департаменту бюджету та фінансів, начальник управління фінансування Харківської міської ради; ПРОНЕНКО Анна − оператор колцентру АТ КБ "Приватбанк" КЦ Soft Collection; ПЕЛЕЦЬКА Анжела Олександрівна − інспектор з кадрів комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Харківської міської ради; ЗОЗУЛЯ Володимир Юрійович − головний державний інспектор Головного управління Держпраці в Харківській області; ОНОПРІЄНКО Олексій Євгенович − керівник проекту "IT Company Securrency"; Бушекир Джаміля − директор ФОП «Бушекир Д.»; ВАНІНА Анастасія Юріївна − менеджер "Полистом-плюс"; ТАРАБАН Свiтлана Миколаīвна − начальник вiддiлу прогнозування i зведення iнформацiī Департаменту економiки та зовнiшньоекономiчноī дiяльностi ХОДА; МАРТИНЕНКО Наталія Василівна − кандидат наук з державного управління. Національний науковий центр "Інститут судових експертиз ім. Засл. Проф. М.С. БОКАРІУСА" науковий співробітник відділу міжнародного співробітництва та роботи з іноземцями; ПОСТАВНА Наталія − провідний фахівець з профорієнтації міського центру зайнятості; ШЛОМА Тетяна − UXIUN Designer; ЛИТВИН Анна − керівник проектного департаменту студентської ради ХНУ ім. В.Н. Каразіна; ЛОПАТІН Данило − голова студентської ради економічного факультету. Висловлюємо вдячність нашим стейкхолдерам.

18.02.2022

Територіальна цілісність, соборність та захист незалежності України

16.02.2022

Участь у міжнародному проєкті International Summer School

В рамках проєкту Міжнародних літних шкіл (International Summer School) економіко-соціологічного факультету Лодзького університету з 31 січня – 11 лютого 2022 року відбулася МІЖНАРОДНА ШКОЛА ЛОДЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ в онлайн форматі. Лекції та тестування проводились англійською мовою. Студентка гр. ЕН-11 Котлярова Яна – учасниця Школи, отриматла сертифікат (48 годин онлайн занять, 3 кредити ECTS).

15.02.2022

День української писемності та мови

9 листопада відзначається в Україні «День української писемності та мови» В рамках кураторської години здобувачі мали можливість переглянути мультимедійну презентацію за тематикою української писемності та мови. Цікавилися питаннями щодо значимості письма, що розвиває писемність, обговорювали легенду про виникнення української мови, де і коли було знайдено перші піктограми, хто затвердив алфавіт, виникнення писемності різних культур та знаменитість писарів, як розвивається народна творчість та сучасна поезія, чи говорять українською поза межами країни.

9 листопада 2021 року


Якісно складене резюме – перший крок до успішного працевлаштування

5 листопада 2021 року кафедрою економіки та менеджменту економічного факультету Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна сумісно з Харківським міським центром зайнятості в рамках тиждня кар’єри «Karazin career week» відбувся вебінар «Якісно складене резюме – перший крок до успішного працевлаштування». Протягом онлайн-зустрічі студенти навчались користуватись електронними серверами та порядком розміщення резюме в електронному банку резюме Державної служби зайнятості. Обговорили основні аспекти складання резюме на перше робоче місце, тому, що від цього залежить запрошення на співбесіду та отримання роботи своєї мрії. В онлайн-зустрічі прийняли участь понад 70 учасників. Бажаємо учасникам вебінару успішно скласти резюме та отримати роботи своєї мрії!

5 листопада 2021 року


Вітаємо Цвинда Олексія з проходженням відбору до школи "Молодь в політиці"

Студент 2-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Цвинда Олексій пройшов відбір до школи "Молодь в політиці". Організаторами школи є Democracy Reporting International Ukraine та Восток SOS, які провели семінари з 27.09.2021 р. - по 03.10.2021 р. у м. Києві. Під час навчання у школі вивчалися теми політичних режимів та управління, законодавчого процесу, виборчого процесу, децентралізації, прав людини, участі громадськості у прийнятті рішень, адвокації, комунікації та медіагігієни. Після закінчення школи Олексій отримав сертифікат про успішне закінчення школи та наразі є можливість написати власний проєкт для фінансування від організаторів.

14 жовтня, 2021 року


Майстер-клас з ораторської майстерності з Дмитром Ляховецьким.

12 жовтня 2021 року для здобувачів вищої освіти груп ЕН. ЕХ, ЕЛ – 11 був проведений майстер-клас з ораторської майстерності відомим бізнес-тренером Дмитром Ляховецьким. Студенти, у рамках тренінгу, зрозуміли, що ораторська майстерність - це не тільки про публічні виступи, а це й про впевненість у собі, про вміння контролювати емоції, про переконливість у відстоюванні своєї позиції та про ефективну комунікацію. Багато цікавої інформації, приклади з життя, застосування теорії на практиці – все це про цей захід! Першокурсники дізналися достатньо корисного для вдосконалення власних soft skills.

12 жовтня 2021 року


ПРО Технолоджі

8 жовтня 2021 відбулася зустріч здобувачів вищої освіти груп ЕН. ЕХ, ЕЛ – 41 з менеджером з персоналу компанії ПРО Технолоджі. Вона провела заняття присвячене питанням специфіки управлінського обігу та особливостей побудови процесу обліку операцій та розрахунку ефективності підприємств малого та середнього бізнесу у США та запропонувала ознайомитися з наявними вакансіями: «Ми пропонуємо вам стати частиною міжнародного старт ап проекту в області аутсорсингу послуг бухгалтерського обліку та фінансового аналізу. Ця позиція для амбітного професіонала, який хоче не просто якісно виконувати поставлені завдання, а готовий розвивати цей проект як свій власний, діяти проактивно і в перспективі зайняти позицію бізнес-партнера. Немає межі кар'єрним і фінансовим можливостям, все залежить від готовності робити максимум для успішної реалізації проекту і бажання йти далі. У нашій компанії для нових співробітників передбачено навчання роботі в бухгалтерських системах, особливостям обліку, фінансової лексиці і ділової комунікації англійської мови».

8 жовтня 2021 року


Вітаємо переможницю XV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді»

11.06.2021 студентка 3-го курсу економічного факультету Анна Литвин отримала нагороду від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – диплом ІІ-го ступеня XV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» за наукову роботу «Вплив COVID-19 на ринок праці в Харкові: гендерний вимір» (наук. керівн.– д.н.держ.упр., професорка Вікторія Сичова). Робота студентки також була відзначена додатковими подарунками від регіонального офісу Місії ООН з прав людини в Харкові. Організатором XV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» є Харківська обласна державна адміністрація; базовим закладом вищої освіти для проведення визначено Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова. На конкурс було подано 43 наукові роботи з 17 закладів вищої та фахової передвищої освіти. Вітаємо молоду вчену та її наукову керівницю! Бажаємо подальших успіхів!

11 липня, 2021 року

Участь у міжнародному проекті The 18th EkSoc International Summer School

Юрченко Єлизавета пройшла підготовку у літній школі The 18th EkSoc International Summer School organised by the Faculty of Economics and Sociology, University of Lodz, Польща з 27.06.2021-08.07. 2022 р. та отримала сертифікат.

27.06.2021

Всеукраїнський молодіжний форум "Youth Home"

29-30 травня, студенти економічного курсу, 1 курсу, були присутні на всеукраїнському молодіжному форумі "Youth Home" в місті Суми. Даний захід провела організація "ЗеМолодіжка Сумщина", протягом 2х днів прогресивна молодь України обговорила розвиток молодіжної політики, базові навички медіаграмотності та ораторського мистецтва. Особливу увагу приділили питанню, як правильно вистроїти комунікації з державними органами влади. Після закінчення форума, всі учасники отримали сертифікати про участь.

29-30 травня, 2021 року


Круглий Стіл

12 березня 2021 року у рамках реалізації Стратегії розвитку Каразінського університету на 2021-2026 роки, а також співпраці кафедри економіки та менеджменту ХНУ імені В.Н. Каразіна і циклової комісії економіки, управління та адміністрування Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ було проведено Круглий стіл на тему: «Менеджмент персональних фінансів». Перед студентами та викладачами коледжу з доповіддю у формі презентації виступила доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки та менеджменту ХНУ імені В.Н. Каразіна Людмила Матросова. Доповідач ознайомила студентів коледжу з основами фінансової грамотності, зробила акцент на необхідності підвищення фінансової грамотності молоді, розповіла про важливість здійснення постійного контролю витрат персонального бюджету, а також надала поради щодо раціонального планування персональних фінансів і пошуку додаткових джерел зростання власних доходів. Тема зустрічі виявилась актуальною. Студенти під час обговорення висловили власну думку з питань управління фінансами та фінансової грамотності, ставили доповідачу питання щодо конкретних аспектів менеджменту персональних фінансів. Проведений захід був корисним для підвищення фінансових знань студентів, зростання їх фінансової грамотності, оволодіння сучасними інструментами у сфері управління персональними фінансами.

12 березня 2021